آشنایی با اروم وب

گروه دیجیتال مارکتینگ اروم وب فعالیت خود را از سال 1395 در عرصه طراحی و بهینه سازی وبسایت شروع کرد. در این مدت کوتاه توانسته ایم به علت ارائه خدمات بسیار حرفه ای به عنوان یک انتخاب برای کسب و کار ها باشیم. اروم وب یکی از قدیمی ترین گروه های دیجیتال مارکتینگ در ارومیه میباشد. که بیش از 200 نمونه کار حرفه ای و همکاری با ارگان های دولتی و خصوصی در این زمینه بهترین میباشد.
تمامی خدمات ارائه شده توسط اروم وب به مشتریان به صورت مادام العمر دارای پشتیبانی بوده و بر اساس نیاز مشتری امکان ارائه مدیریت بر روی کسب و کار وجود دارد.

چرا اروم وب ؟

کسب و کار موفق به صورت یکباره ایجاد نمیشود. ما با بهترین خدمات به مشتریان توانسته ایم بسیار از کسب و کار های اینترنتی رودر فروش خود رونق دهیم. پس اگر در فضای اینترنت کسب و کار خود را راه اندازی نکرده اید. همین الان با انتخاب اروم وب ، فروش خود را رونق دهید.

پشتیبانی مادام العمر

تمامی خدمات اروم وب به مشتریان عزیز به همراه پشتیبانی مادام العمر و مدر وبسایت بوده و طبق قرارداد نهایی مشده و به مشتری تحویل داده میشود.

تعرفه بسیار پایین

اروم وب به دلیل حمایت از کیب و کارها تمامی خدمات خود را با بهترین کیفیت و قیمت بسیار پایین ارائه میدهد. تا کسب و کارهای سنتی به سمت اینترنت و درامد بالا هدایت شوند.

مشاوره رایگان

کارشناسان ما به صورت روزانه آماده ارائه مشاوره به شما عزیزان هستند. برای اینکه کسب و کار اینترنتی داشته باشید حتما برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

کادر حرفه ای اروم وب

جمعی از بهترین های اروم وب

فرشاد خدایی

طراح و ایده پرداز

افشین رزمجو

سئو و بهینه ساز

ن.امامی

گرافیک و طراح

علی بلاقی

مدیر گروه

محیطی کاملا دنج و آرام با کادری مجرب و حرفه ای
آماده ارائه خدمات و رونق کسب و کار شما