طراحی سایت اختصاصی در ارومیه

به بهترین نحو میزبان مخاطبان خود در اینترنت باشید!

وب سایت شما بزرگترین ویترین برای کسب و کارتان است. زیرا با پیشرفت تکنولوژی و دسترسی به اینترنت داشتن سایت تاثسر زیادی در کسب و کار شما دارد و باعث میشود محصول و خدمات خود را در سطح کشور یا جهان به فروش برسانید در حالی که در گذشته این گونه نبود و کسب و کارها در محدود مکان مشخصی انجام میشود پس در نظر داشته باشید طراحی سایت میتواند درآمد شما را به صورت چشمگیری افزایش دهد ما در اروم وب راه را برای شما نشان میدهیم تا بتوانیم رضایت شما را به بهترین شکل جلب کنیم.

مراحل طراحی سایت شما
طراحی وب سایت شما در 3 مرحله انجام خواهد شد

طراحی وایرفریم

به درخواست و خواسته های شما مشتریان عزیز طرح نقشه و صفحات وبسایت شما طراحی میشود. این نقشه ظاهر سایت شما را مشخص میکند.

 

طراحی گرافیک

بعد از ارائه طرح سایت به شما ، گروه طراحی و ایده پرداز اروم وب شکل کامل سایت شما را طراحی و نقشه سایت شما را طراحی میکند و بعد کامل شدن طرح به مرحله کدنویسی ارسال میشود.

نصب و اجرای قالب

برنامه نویسان ما طرح آماده شده را به صورت کد مینویسند. کد ها به صورت منظم و تمیز به قالب تبدیل و برای نصب آماده میشود. و بعد از نصب و اجرای قالب سایت برای شما آماده میشود.

آخرین طراحی سایت در اروم وب

اروم وب یکی از معتبرترین مجری طراحی و بهینه سازی سایت های مختلف در سطح ارومیه و کشور میباشد و به دلیل کیفیت کاربالا بیش از 150 نمونه کار داریم. تیم اروم وب مورد رضایت مشتریان خود قرار گرفته است و در بین تیم های طراحی سایت امتیاز ویژه ای را از آن خود کرده است. پنل کاربری سفارشی و آسان،بهینه سازی سایت برای انواع پلتفرم ها،سرعت نماش سایت،رعایت اصول تکنیکی سئو،کدنویسی اصولی و … که می توانید همه این ویژگی ها را در نمونه کار های زیر مشاهده کنید.

وبسایت واکنشگرا

وبسایت شما باید در تمامی صفحات نمایش به خوبی نمایش داده شود این یعنی کاربر با هردستگاهی به وبسایت شما مراجعه کند میتواند از سایت شما به راحتی بازدید نماید.

 

وبسایت سئو و بهینه سازی شده

در طراحی وبسایت شما تمامی اصول سئو و بهینه سازی برای موتورهای جستجو رعایت میشود تا بتوانید مثل آب خوردن در گوکل رتبه بگیرید.

 

همین حالا بهینه‌سازی اصولی سایت خود
را شروع کنید!

برای یک شروع فوق‌العاده و مطمئن، کافی است طراحی استراتژی سئوی خود را به ما بسپارید!

آیا هنوز سوالی برایتان باقی مانده است؟

پیشنهاد می‌کنیم بخش پرسش و پاسخ این صفحه را بخوانید یا آنکه با تیم سئو ما تماس بگیرید.

09214691274

هزینه طراحی سایت شما چقدر خواهد شد؟

اروم وب راه مختلف برای ساخت وب سایت شما ارائه میدهد . اولین راه برای سایت شما امکان کاربر پسند و واکنشگر بودن میباشد. به همین دلیل نیاز به زمان و هزینه نسبتا بالایی دارد اما گروه اروم وب این هزینه را برای شما به حداقل میرساند و باعث میشود شما در شروع کسب و کار اینترنتی قدم بگذارید و بتوانید حرفه و محصول خود را به گوش میلیون ها کاربر برسانید به همین دلیل برای کسب اطلاعات و راهنمایی بیشتر با ما در ارتباط باشید.