سئو و بهینه سازی اروم وب

چـرا اروم وب ؟!!

از سال 1390 اروم وب فعالیت خود را به صورت حرفه ای شروع کره است. در این سالها به این تجربه رسیدیم که رسانه دیجیتال یک امر مهمی در زندگی ما دارد و این تجربه با پیشرفت تکنولوژی بیشتر به چشم میخورد . به همین دلیل اروم وب وارد دنیای اینترنت شد و میخواهیم شما را تا رسیدن به قله همراهی کنیم و بتوانیم رضایت شما را جلب و شما را به موفقیت در کسب و کار خود برسانیم. امروزه با دسترسی زیاد مردم به اینترنت نسبت به چند سال قبل ، موفقیت بیشتر برای کسب و کارهایی میباشد که در فضای اینترنت فعالیت میکنند.

همراهی شما تا رسیدن به موفقیت افتخار ماست

فرهنگ اروم وب

کار و پیام ما کاملا ساده و شفاف است. یک مجموعه خوب و موفق هیچ موقع با تبلیغات موفق نمیشود. این موفق زمانی برای شما اتفاق می افتند که شما مشتریان را از همه جای دنیا به چشم ببینید. یعنی بتوانید محصول ، خدمات یا … را به دست مشتری برسانید بدون اینکه با او در ارتباط باشد این موفقیت را با اروم وب تجربه کنید.

گروه طراحی و بهینه سازی اروم وب قصد دارد شما را در این راه همراهی کند و بتواند کسب و کار کوچک شما را وارد کسب و کارهای بزرگ نمائید و اگر کسب و کار شما نیاز به پیشرفت داشت این را برای شما به بهترین شکل به ارمغان بیاورد. این کار با کیفیت ، شفافیت ، آموزش و صمیمیت انجام میشود.

اروم وب با دارا بودن بیش از 120 پروژه موفق توانسته است در سطح استان آذربایجان غربی و استان های همجوار، واژه اعتماد را به خود اختصاص دهد. زیرا ما بر این مبتکی هستیم که بتوانیم رضایت مشتری را کسب نمائیم.

پروژه های اروم وب

وب‌سایت‌هایی که افتخار همکاری با آنها را داشته ایم

تیم اروم وب

تیمِ اروم وب در روزهای ابتدایی خود تنها با یک نفر شروع به فعالیت کرد . اما امروز ما یک تیم بزرگتر هستیم و ایده‌های بزرگتری را در سر می‌پرورانیم. دانش و اطلاعات چیزی نیست که در مجموعه ما فقط در اختیار عده‌ای محدود باشد. تمام اعضای تیم اروم وب ، برای داشتن تخصص و مهارت لازم در عرصه بازاریابی دیجیتال، آموزش دیده‌اند. این اطلاعات برای متحول شدن کسب و کار شما منتقل میشود.

تیم اروم وب
موجی کوچک میتواند تاثیر بزرگی داشته باشد …

فرشاد علیاری
طراحی وبسایت

فاطمه معدن‌دار
طراح و ایده پرداز

حسین نیایش
برنامه نویس و توسعه دهنده

علی بلاقی
کارشناس سئو و بهینه سازی