طراحی سایت هافر گلد

وبسایت هافر گلد یکی از پروژه های نسبتا حرفه ای بود که دارای چالش های بسیار زیادی برای تیم اروم وب ایجاد کرد اما با این حال این پروزه امروزه جز وبسایت های شرکتی مطرح بوده که جدا از این مورد بخش فروشگاه نیز در این سایت اعمال شد. طراحی این وبسایت به عنوان اولین گام برای یک راه بسیار طولانی با تیم حرفه ای هافر گلد میباشد.

چالش های شیرین

داستان استارت پروژه هافر گلد بسیار پیچیده بود چون کارفرما و تیم هافر گلد با ترس بزرگی استارت خود را برای طراحی سایت زدند و بعد از حدود 6 ماه فعالیت مداوم مجموعه ما یعنی اروم وب این پروژه نسبتا به مراحل پایانی رسید. این تازه شروع ماجرا بود چون با تمام شدن مراحل طراحی امید تیم هافر گلد بیشتر شد و همین مورد باعث شد تا این سایت شرکتی به سایت فروشگاهی هم تبدیل شود.

تیم حرفه ای هافر گلد در زمینه ارز دیجیتال فعالیت میکند و امروزه با موفقیت های بسیار زیادی روبرو شده است چون فروش بالای 10 میلیون تومان در هر روز یک رقم بسیار بالایی برای این مجموعه در کمتر از 1 سال اتقاق افتاده است و روز به روز این میزان فروش و برندینگ افزایش پیدا میکند.

امروزه در حدود 1 سال است که این وبسایت به صورت مداوم فعالیت میکند و با قبل از 3 ماه یعنی در حدود 9 ماه بعد از طراحی سایت این مجموعه با ارائه مشاوره های حرفه ای و فوق تخصصی استارت افزایش فروش برای این مجموعه کلید خورد و هر روز سایت برای کاربران خدمات متفاوتی ارائه میدهد.

جالب است این مورد که این پروزه بزرگ روزانه هزاران بازدید فقط از طریق گوگل دارد و همین فروش بالا باعث شده است که این مجموعه در برنامه خود قصد دارد یک پروژه دیگر را استارت کند و این پروزه بزرگ هم به زودی توسط گروه دیجیتال مارکتینگ اروم وب راه اندازی میشود.

اطلاعات قرارداد امضا شده

فناوری استفاده شده در این سایت