طراحی سایت موتور اسپرت

وبسایت موتور اسپرت 98 به عنوان یک فروشگاه بزرگ در زمینه خرید قطعات خودرو فعالیت میکند. این وبسایت به دلیل فعالیت تخصصی در زمینه تقویت خودرو و فروش قطعات امروزه به عنوان یک فروشگاه اینترنتی شناخته شده خدمات متفاوتی را ارائه میدهد. در نظر داشته باشید که داستان همکاری با این مجموعه بزرگ بسیار خواندنی است.

چالش های شیرین

داستان استارت پروژه موتور اسپورت بسیار جالب بود. دقیقا در تابستان 1401 بود که مدیریت مجموعه موتور اسپرت 98 با پشتیبانی اروم وب تماس گرفت. با چند دقیق گفتگو و ارائه مشاوره و راهنمایی شک و تردید کارفرما مقداری کاهش پیدا کرد و این تازه اول راه بود چون به دلیل نبود بودجه بالا ترس بزرگی در کارفرمای این پروژه ایجاد شده بود و فقط میترسد که امکان بسیار بالایی دارد تا ناموفق شود ولی مدیریت اروم وب با گفتگوی تلفنی این مورد را تا حدود بسیار زیادی کاهش داد و باعث شد تا استارت عقد قرارداد این فروشگاه اینترنتی شود.

بعد از 20 روز پروژه به صورت آزمایشی به کارفرما ارائه داده شود و برخی از خواسته های کارفرما هم در این پروژه اعمال شد و استارت انشار محصولات برای این وبسایت زده شد. ار اخذ درگاه پرداخت تا نماد اعتماد الکترونیکی توسط گروه دیجیتال مارکتینگ اروم وب انجام شد و امروزه نزدیک به یک سال است که این فروشگاه اینترنتی استارت فروش بالای 10 میلیون تومان در طول 24 ساعت را زده است و همینطور بر میزان آمار اضافه میشود.

این مجموعه به قدری پیشرفت کرده است که بعدا به فکر اخذ درگاه غیر واسط کرد و توانست با ثبت برند و شرکت درگاه پرداخت مستقیم را نیز به عنوان مزیت به وبسایت خود اضافه کند. یکی از افتخاراتی که مجموعه اروم وب دارد این است که مشاوره های این مجموعه بزرگ میتواند کسب و کارها را فروش بالا میرساند.

اطلاعات قرارداد امضا شده

فناوری استفاده شده در این سایت