روش جذب فالور در اینستاگرام در سال 2021 ( 25 هزار فالور فعال جذب کنید )

دسته بندی :
روش جذب فالور در اینستاگرام
فهرست موضوعات
🥇زمان مطالعه: 8 دقیقه

شبکه اینستاگرام امروز به عنوان یکی از پرمخاطب ترین شبکه اجتماعی در جهان شناخته میشود. اینستاگرام instagram در زمان بسیار کوتاهی به اوج خود رسید. زیرا تصویر و ویدئو یکی از رسانه هایی میباشد که طرفدار بسیار زیادی دارد. به همین دلیل امروزه اینستاگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی پرطرفدار میباشد که برخی از افراد درآمد های بسیار بالایی بخاطر فروش محصول و خدمات خود دارند. جذف فالور در اینستاگرام یکی از خواسته هایی میباشد که میتواند شما را شناخته تر کند. اگر در زمینه فروش محصول یا خدمات در اینستاگرام فعالیت میکنید افزایش فالور میتواند کمک زیادی به کسب و کار شما داشته باشد. اروم وب در این مقاله تصمیم دارد تا 10 روش جذب فالور در اینستاگرام را به شما آموزش دهد. تمامی این تکنیک و روش ها میتواند باعث منفجر شدن اینستاگرام شما شود زیرا تاثیر بسیار زیادی در جذب فالور دارد. برخی از افراد با  رعایت این نکات توانسته اند 25 هزار فالور به صورتا کاملا رایگان جذب کنند.

با ما همراه باشید تا این تکنیک های جذب فالور در اینستاگرام را برای شما معرفی کنیم.

پیج شما باید دارای یک موضوع باشد

یک موضوع را برای فعالیت در اینستاگرام انتخاب کنید و تا آخر ثابت قدم باشید. برخی از پیج های اینستاگرام دارای چندین موضوع میباشد. به همین دلیل ریزش فالور در این گونه از پیج ها بالا میباشد. در نظر داشته باشید باید مطالب ارسالی شما هدف یکسانی داشته باشد. به همین دلیل شما برای اینکه جذب فالور داشته باشید باید به صورت یکپارچه پیش روید تا فالور و دنبال کننده های شما درگیر شما شوند.

برای انتشار پست برنامه داشته باشید

در انشتار پست برنامه داشته باشید

این روش امروزه در پیج های چند صد هزار نفری وجود دارد. یکی از بهترین روش های انتشار پست به صورت روزانه میباشد. برخی از افراد به صورت هفتگی یا ماهیانه یا یک روز در میان اقدام به انشتار پست میکنند. نداشتن برنامه در انتشار پست باعث میشود تا شما رشد خوبی نداشته باشید. وقتی کاربری شما را فالو میکند مسلما انتظار پست را دارد. به همین دلیل باید به صورت دائم نیاز او را رفع کنید.

در نظر داشته باشید که هر پست شانس بسیار بزرگی برای شما میباشد تا فالور بسیار زیادی را جذب کنید. پس این فرصت را از دست نداده و برای اینکه فالور بیشتری را جذب کنید برنامه منظمی داشته باشید.

از هشتگ های خوب استفاده کنید

هشتگ یکی از روش های بسیار طلایی برای افزایش فالور در اینستاگرام به شمار می آید. در نظر داشته باشید که الگوریتم اینستاگرام در هشتگ بسیار پیشرفت کرده است. اگر از هشتگ مرتبط با پست خود استفاده کنید مسلما فالور زیادی را جذب خواهید کرد. در نظر داشته باشید که سعی کنید از هشتگ های تاپ و موثر تری استفاده کنید. به یاد داشته باشید برای اینکه هشتگ های شما نتیجه بهتری داشته باشد حتما در بخش نظرات اقدام به انتشار هشتگ های خود کنید. طبق بررسی های انجام گرفته شده این روش میتواند تاثیر خوبی برای جذب فالور داشته باشد.

افزایش فالور با لوکیشن

در پست های خود از لوکیشن استفاده کنید

سعی کنید تصاویر و ویدئو های خود را با موقعیت جغرافیایی انتشار دهید. اگر دوست دارید که پست شما در لوکیشن مورد نظر شما دیده شود حتما از این مزیت استفاده کنید. در نظر داشته باشید که لوکیشن میتواند یک روش خوب برای جذب فالور در اینستاگرام باشد.

زمان مناسبی را برای انتشار پست انتخاب کنید

زمان یکی از مهم ترین قوانینی میباشد که میتواند برای شما فالور زیادی را جذب کند. کاربران خود را بررسی کنید و زمانی که درصد آنلاین بودن آنها زیاد میباشد اقدام به انتشار پست کنید. زیرا برخی از پیج های اینستاگرام زمان معینی را برای انتشار پست ندارند و این باعث میشود تا کاربران مثلا در تختواب باشد و پست شما را نبیند. مثلا در نظر داشته باشید که پیج هایی که در زمینه طنر فعالیت دارند بیشتر در شب اقدام به انتشار پست میکنند، زیرا کاربران پیج های طنر فعالیت بهتری در شب دارند.

محتوای خوب و زیبا تولید کنید

محتوای شما باید به گونه ای باشد که توسط سایر افراد اشتراگ گذاری شود. اگر محتوای شما خوب و جالب نباشد چه کسی آن را به اشتراک میگذارد؟

همانطور که میدانید اشتراک گذاری میتواند فالور زیادی را برای شما جذب شود. در نظر داشته باشید که سعی کنید در ویدئو های خود از لوگو های تبلغیاتی زیادی استفاده نکنید. چون برخی از افراد اقدام به پست کردن ویدئو های شما در پیج های خود هستند. پس گذاشتن لوگو و … که باعث آزار افراد شود مسلما از اشتراک گذاری پست شما به شدت جلوگیری میکند.

در محتوای خود از لوگو پیج و آدرس پیج استفاده کنید

برخی از افراد ویدئو و یا تصاویر شما را دانلود میکنند و در پیج های خود به اشتراک میگذارند. به همین دلیل در گوشه ای از ویدئو و تصویر خود از لوگو یا آدرس پیج خود استفاده کنید. این روش باعث میشود تا هویت ویدئو به اسم شما باشد و افرادی که ویدئو شما را در پیج های دیگر میبینند شما را پیدا کرده و فالو کنند. پس این روش را هم به یاد بسپارید زیرا یک روش خوب برای جذب فالور در اینستاگرام  به شمار می آید. در نظر داشته باشید لوگو یا ادرس پیج خود را به صورتی در ویدئو یا تصویر خود قرار دهید که آزاد دهنده نباشند.

در پست های خود پیج های مرتبط و بزرگ را تگ کنید

تگ کردن پیج های دیگر باعث میشود تا پست شما را به اشتراک بگذارند. وقتی شما یک پیج را در پست خود تگ میکنید یک پیام مبنی بر تگ کردن به اون فرد ارسال میشود. برخی از افراد هم پست شما را به اشتراک میگذارند و در معرض دید افراد بسیار زیادی قرار میدهند. این روش امروزه از ارزش بسیار بالایی برخوردار میباشد.

نتیجه کلی

روش جذب فالور در اینستاگرام بسیار زیاد میباشد. به همین دلیل برخی از روش هایی که تاثیر زیادی در جذب فالور دارند را برای شما معرفی کردیم. سعی کنید این نکات و روش ها را به صورت کاملا و دقیق انجام دهید. مسلما نتیجه کار برای شما موفق آمیز خواهد بود زیرا ما تجربیات 3 ساله خود را برای شما به صورت رایگان ارائه دادیم تا شما هم بتوانید فالور های بیشتری را جذب کنید. در نظر داشته باشید این روش ها در سال 2021 مورد استفاده قرار میگیرد به همین دلیل آخرین راه های جذب فالور در اینستاگرام میباشد.

اگر شما هم روشی را امتحان کرده و نتیجه گرفته اید حتما در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

در مورد این مطلب صحبت کنید

تیم حرفه ای اروم وب

این مقاله به کوشش مهندس علی بلاقی و دیگر اعضای تیم اروم وب تولید شده است. تک‌تک ما امیدواریم که با تلاش خود، تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت وب فارسی داشته باشیم.

مرجع آموزش های رایگان

در پیج اینستاگرام ما عضو شوید و از ویدئو های آموزشی کاملا رایگان بهره ببرید.

علی بلاقی

مدیر گروه دیجیتال مارکتینگ

اروم وب

ویدئو معرفی خدمات اروم وب

معرفی اروم وب
پخش ویدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اروم وب - طراحی سایت در ارومیه