کسب درآمد از وردپرس | چرا و چگونه؟

کسب درآمد از وردپرس - راه های کسب درآمد از وردپرس
فهرست موضوعات
🥇زمان مطالعه: 11 دقیقه

کسب درآمد از وردپرس با داشتن بازار داغ امروزه افراد بسیار زیادی را به خود جذب میکند. اگر به عنوان یک وردپرس کار در دنیای دیجیتال مارکتینگ فعالیت میکنید و به دنبال راه های کسب در آمد از وردپرس هستید این مقاله میتواند اطلاعات میلیاردی را در اختیار شما قراردهد به شرطی که تا انتها با ما همراه باشید.

اصلا وردپرس چیست و چه کاربردی دارد؟

سیستم مدیریت محتوای وردپرس wordpress یک سیستم کاملا سورس باز ولی منحصر بفرد که امروزه سایت های زیادی با آن راه اندازی شده است. وردپرس به عنوان یک سایت ساز که این امکان را به شما میدهد تا بدون دانش برنامه نویسی انواع سایت های فروشگاهی ، شرکتی ، شخصی ، خبری و … را راه اندازی نماید.

یکی از ویژگی های منحصر بفرد وردپرس که به عنوان یک مزیت در بین طراحان سایت شناخته میشود وجود افزونه ها و قالب های بیشمار میباشد که این مورد باعث میشود یک شخص کاملا آماتور هم اقدام به راه اندازی سایت کند. اما در نظر داشته باشید که برای دستیبابی به کسب درآمد با وردپرس باید به صورت کامل و اصولی کار با وردپرس را بلد باشید در غیر اینصورت شما نمیتوانید از این بازار داغ سهمی را دریافت نماید.

راه های کسب درآمد از وردپرس

داشتن یک شغل پردرآمد آرزوی هر شخصی است و شما که این مقاله را مطالعه میکنید شاید طمع درآمد بالا از وردپرس را چشیده باشید و این موضوع را بهتر درک میکنید اما سخن اصلی من با افرادی میباشد که هنوز در زمینه یادگیری وردپرس قدمی برنداشته اند ولی پیشنهاد میکنم همین امروز طراحی سایت با وردپرس را یاد بگیرید و بعد از مدتی که به یک متخصص تبدیل شدید حتما میتوانید درآمد میلیونی از این حرفه به ساده ترین شکل ممکن داشته باشید.

یکی از اشتباهاتی که خیلی از طراحان سایت با وردپرس مرتکب میشوند به خوبی راه های کسب درآمد از وردپرس را نمیدانند و این مورد در داشتن درآمد تاثیر چشمگیری دارد چون درآمد از طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوای وردپرس روش ها و تکنیک های بسیار زیادی دارد که در این مقاله به صورت مفصل به بررسی و معرفی آنها می پردازیم.

راه های کسب درآمد از وردپرس-اروم وب

راه اندازی قالب برای فروش

پردرآمد ترین روشی که خیلی راحت میشه شمارو به درآمد بالا رسوند راه اندازی و ساخت قالب وردپرس میباشد. با یک سرچ کوچک در اینترنت سایت هایی وجود دارد که در زمینه فروش قالب و افزونه وردپرس فعالیت میکنند که شما میتوانید با طراحی یک قالب در این سایت ها قالب خود را به فروش برسانید و درآمد خیلی راحتی داشته باشید.

در نظر داشته باشید که برخی از قالب ها در ایران وجود دارد که بالای 10 هزار فروش دارند و طراحان این قالب ها واقعا درآمد بسیار بالایی دارند که اروم وب هم به عنوان بهترین مجری طراحی سایت در ارومیه از این روش درآمد دارد و ما این راه درآمد را به عنوان بهترین روش کسب در آمد از وردپرس میدانیم و به شما معرفی کردیم.

✨ مقاله مرتبط : راهنمای انتخاب قالب برای وردپرس

مدیریت سایت های وردپرسی

بیش از هزاران سایت وردپرس در ایران وجود دارد که به دلیل عدم مدیریت فعالیت خاصی ندارند به همین دلیل پیدا کردن اینگونه از سایت ها و ارائه پیشنهاد برای مدیریت اینگونه از سایت ها هم میتواند درامد خوبی را برای شما رقم بزند. در نظر داشته باشید برای مدیریت یک سایت وردپرس تخصص بهتر میتواند در آمد شما را نیز افزایش دهد پس همیشه سعی کنید که در زمینه طراحی سایت با وردپرس تخصص زیادی را داشته باشید.

فروش دوره های آموزش وردپرس

همه ما میدانیم که الان همه افراد با کمترین آگاهی از یک شغل به عنوان مدرس فعالیت میکنند و این کار مسلما میتواند درآمد داشته باشد ولی دارای محدودیت زمانی بوده و بعد از مدتی به دلیل نارضایتی از میدان مدرس بودن دور خواهد ماند.

یک مدرس متخصص در زمینه طراحی سایت شاید در طول ماه بیش از 20 میلیون درآمد داشته باشد ولی به شرطی که واقعا آموزش های متفاوتی را ارائه دهد و اینگونه میباشد که یک شخص میتواند از وردپرس به عنوان شغل اول هم کسب درآمد بهتری داشته باشد.

ساخت افزونه وردپرسی

وردپرس به عنوان یک سیستم محتوای متن باز قابلیت های بسیار زیادی دارد و برای اینکه یک سایت با ویژگی های متفاوت تری راه اندازی کنید باید از افزونه در وردپرس استفاده شود. در نظر داشته باشید که اگاهی از دانش برنامه نویسی در این قسمت میتواند در آمد بسیار زیادی از وردپرس را برای شما مهیا سازد.

امروزه درخواست افزونه برای اضافه کردن امکانات به سایت بدون دانش کدنویسی افزایش چشمگیری دارد و این مورد فقط با نصب افزونه امکان پذیر میباشد. اگر بتوانید برنامه نویسی و ساخت افزونه را به خوبی انجام دهید میتوانید درآمد بسیار بزرگی را از وردپرس داشته باشید و این یکی از ویژگی های متفاوت وردپرس با سایر سیستم های مدیریت محتوا میباشد.

کسب درآمد از وردپرس با ساخت افزونه

طراحی سایت فروشگاهی به منظور کسب درآمد از وردپرس

با شیوع ویروس و بیماری کرونا ترغیب به خرید اینترنتی در بین افراد افزایش بیش از اندازای دارد و این مورد میتواند به عنوان یک روش کسب در آمد از وردپرس بشمار آید. وردپرس به عنوان یک سیستم طراحی سایت این قابلیت را دارد که بتوان فروشگاه اینترنتی هم با این سیستم مدیریت محتوا طراحی کرد.

افزونه ووکارس این قابلیت را دارد که سایت را به یک وبسایت فروشگاهی تبدیل کند و راه اندازی این افزونه کار بسیار راحتی بوده و میتواند در فروش کالای فیزیکی و دانلودی گزینه بسیار مناسبی بشمار آید.

ارائه مشاوره برای راه اندازی سایت

راه اندازی یک سایت وردپرسی امروزه نیاز به تخصص بسیار زیادی دارد و افرادی در ایران وجود دارد که به صورت مبتدی طراحی سایت با وردپرس را میتوانند انجام دهند ولی یک سایت موفق باید طراحی استاندارد و متناسب با کاربران باشد.

یک شخص متخصص همیشه در بین افراد شناخت زیادی پیدا میکند و این شناخت میتواند شما را به درآمد بالایی برساند.

سفارشی سازی سایت

وردپرس با داشتن امکانات و ویژگی های بسیار زیاد باز هم در بعضی مواقع دچار محدودیت میباشد. منظور از محدودیت یعنی نبود افزونه ها میباشد و برخی از افراد دوست دارند برای کسب و کار آنلاین خودشان امکانات متفاوتی اعمال کنند و اضافه کردن این امکانات نیاز به سفارشی سازی قالب و سایت میباشد. آشنایی با بحث برنامه نویسی میتواند در این جا به عنوان یک روش کسب درآمد خوب از وردپرس باشد.

اضافه کردن برخی از امکانات به سایت با افزونه ها انجام میگیرد ولی در بیشتر مواقع بعضی افزونه ها پاسخگوی نیاز کاربر نمیباشد و در این مواقع یک طراحی متخصص میتواند با دریافت هزینه امکانات مورد نظر را به سایت اعمال کند.

کسب درآمد از وردپرس با سفارشی سازی قالب

فارسی سازی قالب و افزونه

ما در ایران زندگی میکنیم و مسلما بیشتر افراد با زبان انگلیسی آشنایی کاملی ندارند و این مورد باعث میشود تا سایت های ایرانی به زبان فارسی طراحی شوند. در نظر داشته باشید که بیشتر افزونه ها و قالب های وردپرس به زبان انگلیسی هستند و نصب افزونه و قالب انگلیسی در یک سایت فارسی کار اشتباهی میباشد زیرا فارسی به صورت راستچین بوده و اگر یک قالب راستچین شده نباشید باعث لطمه زدن به سایت میشود.

فارسی سازی قالب و افزونه وردپرس خیلی از افراد را به درآمد میلیاردی رسانده است زیرا بیشتر قالب و افزونه های مهم توسط افراد خارج از کشور طراحی و ساخته شده است و استفاده از این قالب و افزونه ها نیازمند فارسی سازی میباشد که شما میتوانید با دیدن آموزش های فارسی کردن قالب و افزونه و شناخت راه های اصولی قالب و افزونه ها را راستچین و فارسی کرده و در سایت هایی مثل ژاکت و راستچین بفروش برسانید.

ارائه روش های تامین امنیت سایت

بیشترین ترسی که صاحبان سایت ها همیشه با آن روبرو هستند هک شدن و از بین رفتن اطلاعات سایت میباشد. ما قبلا به صورت جامع روش تامین امنیت وردپرس را معرفی کردیم ولی در نظر داشته باشید که متخصص شدن در وردپرس فقط در بخش طراحی نبوده بلکه آشنایی با راه های امنیت وردپرس هم بسیار مهم و ضروری میباشد. در نظر داشته باشید که روزانه هزاران سایت وردپرس در ایران راه اندازی میشود و ارتباط گرفتن با این سایت ها میتواند شما را به درآمد بالایی برساند.

تکنیک های افزایش درآمد از وردپرس

درآمد از وردپرس برای هر شخصی متفاوت میباشد و میزان تخصص در آمد تاثیر بسیار زیادی دارد. یک شخص متخصص در زمینه وردپرس اگر با HTML , PHP , CSS آشنایی خوبی داشته باشد این مورد باعث میشود تا درآمد شما افزایش چشمگیری داشته باشد.

امروزه قالب و افزونه های زیادی در بستر اینترنت برای وردپرس بفروش میرسد که باعث میشود تا شما بدون دانش برنامه نویسی انواع وبسایت ها را راه اندازی نماید اما در نظر داشته باشید که خیلی از وبسایت ها موارد و امکاناتی نیاز دارند که هیچ افزونه های توانایی راه اندازی آن را ندارد و در این صورت با داشتن مهارت کدنویسی میتوان این امکانات را به سایت اعمال کرد که طبق بررسی های انجام گرفته شده هزینه های نسبتا بالایی دارد و میتواند یک روش خوب برای کسب درآمد از وردپرس بشمار آید.

در مورد این مطلب صحبت کنید

تیم حرفه ای اروم وب

این مقاله به کوشش مهندس علی بلاقی و دیگر اعضای تیم اروم وب تولید شده است. تک‌تک ما امیدواریم که با تلاش خود، تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت وب فارسی داشته باشیم.

مرجع آموزش های رایگان

در پیج اینستاگرام ما عضو شوید و از ویدئو های آموزشی کاملا رایگان بهره ببرید.

علی بلاقی

مدیر گروه دیجیتال مارکتینگ

اروم وب

ویدئو معرفی خدمات اروم وب

معرفی اروم وب
پخش ویدیو

مقالات مرتبط

2 دیدگاه دربارهٔ «کسب درآمد از وردپرس | چرا و چگونه؟»

  1. داشتن یه درآمد خوب همیشه ازطریق اینترنت امکان پذیر هستش و این مورد برای من کاملا ثابت شده هستش چون من قبلا کافی نت داشتم ولی درامدی نداشتم ولی الان مهارت کاربا وردپرس رو کلا بلدم و واقعا درامد خوبی دارم

    1. دقیقا به همین شکله وردپرس یکی از بهترین سیستم های مدیریت محتوا بشمار میاد و اگه تخصص کافی رو برای مدیریت و طراحی سایت با وردپرس داشته باشین کاملا میتونین درآمدی بالایی را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *